Hava açık ve bulutlu

Hava açık ve bulutlu

Gürkan sanatcılarla buluştu

Gürkan sanatcılarla buluştu

Malatya yağışlı geçecek

Malatya yağışlı geçecek

Tren Yolu Köprüsü asfaltlandı

Tren Yolu Köprüsü asfaltlandı

Giysi ve ayakkabı kumbaraları yenilendi

Giysi ve ayakkabı kumbaraları yenilendi

İlk yarı fikstürü açıklandı
  • Ana Sayfa » Spor
  • 10 Eylül 2018 - 10:21:50
İlk yarı fikstürü açıklandı

TFF Süper Lig ilk yarı fikstürünü açıklarken, UEFA maçlarında proğramının belli olduğu belirtildi.

 

 

 

5.Hafta
14 Eylül 2018 Cuma
GALATASARAY A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. TÜRK TELEKOM STADI 20.00
15 Eylül 2018 Cumartesi
MKE ANKARAGÜCÜ AKHİSARSPOR   17.00
GÖZTEPE A.Ş. KAYSERİSPOR BORNOVA STADI 20.00
BEŞİKTAŞ A.Ş. EVKUR YENİ MALATYASPOR VODAFONE PARK 20.00
16 Eylül 2018 Pazar
DEMİR GRUP SİVASSPOR B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR YENİ 4 EYLÜL STADI 17.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ANTALYASPOR A.Ş. 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 17.00
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. BURSASPOR ÇAYKUR DİDİ 20.00
ATİKER KONYASPOR FENERBAHÇE A.Ş. KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00
17 Eylül 2018 Pazartesi
AYTEMİZ ALANYASPOR TRABZONSPOR A.Ş. BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 1. MAÇLAR
18 Eylül 2018 Salı
GALATASARAY A.Ş. FC LOKOMOTİV MOSKVA TÜRK TELEKOM STADI 22.00
AVRUPA LİGİ GRUP 1. MAÇLAR
20 Eylül 2018 Perşembe
AKHİSARSPOR FC KRASNODAR SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 19.55
BEŞİKTAŞ A.Ş. SARPSBORG 08 FF VODAFONE PARK 19.55
GNK DINAMO FENERBAHÇE A.Ş. STADİON MAKSİMİR 22.00

 

 

6.Hafta
21 Eylül 2018 Cuma
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR MKE ANKARAGÜCÜ ERZURUM KAZIM KARABEKİR 20.00
BURSASPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00
22 Eylül 2018 Cumartesi
EVKUR YENİ MALATYASPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. YENİ MALATYA STADYUMU 13.30
KAYSERİSPOR ATİKER KONYASPOR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 16.00
TRABZONSPOR A.Ş. GÖZTEPE A.Ş. ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 19.00
23 Eylül 2018 Pazar
KASIMPAŞA A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 16.00
ANTALYASPOR A.Ş. DEMİR GRUP SİVASSPOR ANTALYA STADYUMU 19.00
AKHİSARSPOR GALATASARAY A.Ş. SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 19.00
24 Eylül 2018 Pazartesi
FENERBAHÇE A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. ÜLKER STADYUMU 21.00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. ELEME TURU
25 Eylül 2018 Salı
26 Eylül 2018 Çarşamba
27 Eylül 2018 Perşembe
KUPAYA BU TURDAN İTİBAREN KATILACAK TAKIMLAR
ANTALYASPOR A.Ş. ATİKER KONYASPOR BŞ. BLD. ERZURUMSPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ      

 

 

 

 

 

7.Hafta
28 Eylül 2018 Cuma
GALATASARAY A.Ş. B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR TÜRK TELEKOM STADI 20.00
29 Eylül 2018 Cumartesi
AYTEMİZ ALANYASPOR AKHİSARSPOR BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 16.00
TRABZONSPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 16.00
BEŞİKTAŞ A.Ş. KAYSERİSPOR VODAFONE PARK 19.00
30 Eylül 2018 Pazar
DEMİR GRUP SİVASSPOR BURSASPOR YENİ 4 EYLÜL STADI 13.30
GÖZTEPE A.Ş. ATİKER KONYASPOR BORNOVA STADI 16.00
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. ÇAYKUR DİDİ 19.00
1 Ekim 2018 Pazartesi
MKE ANKARAGÜCÜ ANTALYASPOR A.Ş.   20.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK EVKUR YENİ MALATYASPOR 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 2. MAÇLAR
3 Ekim 2018 Çarşamba
FC PORTO GALATASARAY A.Ş. ESTÁDİO DO DRAGÃO 22.00
AVRUPA LİGİ GRUP 2. MAÇLAR
4 Ekim 2018 Perşembe
FENERBAHÇE A.Ş. FC SPARTAK TRNAVA ÜLKER STADYUMU 19.55
R. STANDART DE LIEGE AKHİSARSPOR STADE MAURİCE DUFRASNE 22.00
MALMÖ FF BEŞİKTAŞ A.Ş. MALMÖ NEW STADİUM 22.00

 

 

8.Hafta
5 Ekim 2018 Cuma
KASIMPAŞA A.Ş. GÖZTEPE A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 20.00
6 Ekim 2018 Cumartesi
KAYSERİSPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 13.30
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR AYTEMİZ ALANYASPOR ERZURUM KAZIM KARABEKİR 16.00
BURSASPOR MKE ANKARAGÜCÜ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 16.00
ANTALYASPOR A.Ş. GALATASARAY A.Ş. ANTALYA STADYUMU 19.00
7 Ekim 2018 Pazar
EVKUR YENİ MALATYASPOR DEMİR GRUP SİVASSPOR YENİ MALATYA STADYUMU 13.30
FENERBAHÇE A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ÜLKER STADYUMU 18.00
AKHİSARSPOR TRABZONSPOR A.Ş. SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 19.00
ATİKER KONYASPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.30

 

 

UEFA ULUSLAR LİGİ
14 Ekim 2018 Pazar
RUSYA TÜRKİYE FISHT OLYMPIC STADYUMU 19.00

 

 

 

 

9.Hafta
19 Ekim 2018 Cuma
GALATASARAY A.Ş. BURSASPOR TÜRK TELEKOM STADI 20.00
20 Ekim 2018 Cumartesi
KASIMPAŞA A.Ş. AKHİSARSPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 13.30
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK KAYSERİSPOR 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 16.00
DEMİR GRUP SİVASSPOR FENERBAHÇE A.Ş. YENİ 4 EYLÜL STADI 19.00
21 Ekim 2018 Pazar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ATİKER KONYASPOR ÇAYKUR DİDİ 13.30
MKE ANKARAGÜCÜ EVKUR YENİ MALATYASPOR   16.00
AYTEMİZ ALANYASPOR ANTALYASPOR A.Ş. BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 16.00
GÖZTEPE A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. BORNOVA STADI 19.00
22 Ekim 2018 Pazartesi
TRABZONSPOR A.Ş. B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 3. MAÇLAR
24 Ekim 2018 Çarşamba
GALATASARAY A.Ş. FC SCHALKE 04 TÜRK TELEKOM STADI 22.00
AVRUPA LİGİ GRUP 3. MAÇLAR
25 Ekim 2018 Perşembe
RSC ANDERLECHT FENERBAHÇE A.Ş. CONSTANT VANDEN STOCK STADİUM 19.55
SEVILLA FC AKHİSARSPOR ESTADİO RAMON SANCHEZ-PİZJUAN 22.00
BEŞİKTAŞ A.Ş. KRC GENK VODAFONE PARK 22.00

 

 

10.Hafta
26 Ekim 2018 Cuma
BURSASPOR AYTEMİZ ALANYASPOR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00
27 Ekim 2018 Cumartesi
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR KASIMPAŞA A.Ş. ERZURUM KAZIM KARABEKİR 13.30
ATİKER KONYASPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 16.00
ANTALYASPOR A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. ANTALYA STADYUMU 19.00
28 Ekim 2018 Pazar
KAYSERİSPOR DEMİR GRUP SİVASSPOR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 13.30
EVKUR YENİ MALATYASPOR GALATASARAY A.Ş. YENİ MALATYA STADYUMU 18.00
FENERBAHÇE A.Ş. MKE ANKARAGÜCÜ ÜLKER STADYUMU 20.30
29 Ekim 2018 Pazartesi
AKHİSARSPOR GÖZTEPE A.Ş. SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 20.00
BEŞİKTAŞ A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. VODAFONE PARK 20.00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4. ELEME TURU
30 Ekim 2018 Salı
31 Ekim 2018 Çarşamba
1 Kasım 2018 Perşembe
KUPAYA BU TURDAN İTİBAREN KATILACAK TAKIMLAR
AYTEMİZ ALANYASPOR BURSASPOR DEMİR GRUP SİVASSPOR EVKUR YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. KAYSERİSPOR TRABZONSPOR A.Ş.

 

 

 

 

 

11.Hafta
2 Kasım 2018 Cuma
GALATASARAY A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. TÜRK TELEKOM STADI 21.00
3 Kasım 2018 Cumartesi
KASIMPAŞA A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 13.30
AKHİSARSPOR B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 16.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BEŞİKTAŞ A.Ş. 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 19.00
4 Kasım 2018 Pazar
MKE ANKARAGÜCÜ KAYSERİSPOR   13.30
AYTEMİZ ALANYASPOR EVKUR YENİ MALATYASPOR BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 16.00
TRABZONSPOR A.Ş. BURSASPOR ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 19.00
5 Kasım 2018 Pazartesi
GÖZTEPE A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. BORNOVA STADI 20.00
DEMİR GRUP SİVASSPOR ATİKER KONYASPOR YENİ 4 EYLÜL STADI 20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 4. MAÇLAR
6 Kasım 2018 Salı
FC SCHALKE 04 GALATASARAY A.Ş. ARENA AUFSCHALKE 23.00
AVRUPA LİGİ GRUP 4. MAÇLAR
8 Kasım 2018 Perşembe
FENERBAHÇE A.Ş. RSC ANDERLECHT ÜLKER STADYUMU 18.50
AKHİSARSPOR SEVILLA FC SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 20.55
KRC GENK BEŞİKTAŞ A.Ş. KRC GENK ARENA 20.55

 

 

12.Hafta
9 Kasım 2018 Cuma
EVKUR YENİ MALATYASPOR TRABZONSPOR A.Ş. YENİ MALATYA STADYUMU 20.00
10 Kasım 2018 Cumartesi
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR GÖZTEPE A.Ş. ERZURUM KAZIM KARABEKİR 13.30
ATİKER KONYASPOR MKE ANKARAGÜCÜ KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 13.30
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ÇAYKUR DİDİ 16.00
KAYSERİSPOR GALATASARAY A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 19.00
11 Kasım 2018 Pazar
BURSASPOR KASIMPAŞA A.Ş. BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 13.30
FENERBAHÇE A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR ÜLKER STADYUMU 18.00
ANTALYASPOR A.Ş. AKHİSARSPOR ANTALYA STADYUMU 19.00
BEŞİKTAŞ A.Ş. DEMİR GRUP SİVASSPOR VODAFONE PARK 20.30

 

 

UEFA ULUSLAR LİGİ
17 Kasım 2018 Cumartesi
TÜRKİYE İSVEÇ ESKİŞEHİR YENİ STADYUM 20.00

 

 

 

 

13.Hafta
23 Kasım 2018 Cuma
GALATASARAY A.Ş. ATİKER KONYASPOR TÜRK TELEKOM STADI 20.00
24 Kasım 2018 Cumartesi
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR ANTALYASPOR A.Ş. ERZURUM KAZIM KARABEKİR 13.30
AYTEMİZ ALANYASPOR KAYSERİSPOR BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 16.00
MKE ANKARAGÜCÜ BEŞİKTAŞ A.Ş.   19.00
25 Kasım 2018 Pazar
DEMİR GRUP SİVASSPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. YENİ 4 EYLÜL STADI 13.30
KASIMPAŞA A.Ş. EVKUR YENİ MALATYASPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 13.30
AKHİSARSPOR BURSASPOR SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 16.00
TRABZONSPOR A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 19.00
26 Kasım 2018 Pazartesi
GÖZTEPE A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BORNOVA STADI 20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 5. MAÇLAR
28 Kasım 2018 Çarşamba
FC LOKOMOTİV MOSKVA GALATASARAY A.Ş. STADION LOKOMOTIV 20.55
AVRUPA LİGİ GRUP 5. MAÇLAR
29 Kasım 2018 Perşembe
FENERBAHÇE A.Ş. GNK DINAMO ÜLKER STADYUMU 20.55
FC KRASNODAR AKHİSARSPOR STADİUM KRASNODAR 20.55
SARPSBORG 08 FF BEŞİKTAŞ A.Ş. SARPSBORG 23.00

 

 

14.Hafta
30 Kasım 2018 Cuma
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. MKE ANKARAGÜCÜ ÇAYKUR DİDİ 20.00
ATİKER KONYASPOR AYTEMİZ ALANYASPOR KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00
1 Aralık 2018 Cumartesi
ANTALYASPOR A.Ş. GÖZTEPE A.Ş. ANTALYA STADYUMU 16.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK DEMİR GRUP SİVASSPOR 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 16.00
KAYSERİSPOR TRABZONSPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 19.00
2 Aralık 2018 Pazar
BURSASPOR B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 16.00
BEŞİKTAŞ A.Ş. GALATASARAY A.Ş. VODAFONE PARK 20.00
3 Aralık 2018 Pazartesi
EVKUR YENİ MALATYASPOR AKHİSARSPOR YENİ MALATYA STADYUMU 20.00
FENERBAHÇE A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. ÜLKER STADYUMU 20.00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5. ELEME TURU 1.MAÇLAR
4 Aralık 2018 Salı
5 Aralık 2018 Çarşamba
6 Aralık 2018 Perşembe
KUPAYA BU TURDAN İTİBAREN KATILACAK TAKIMLAR
AKHİSARSPOR FENERBAHÇE A.Ş. GALATASARAY A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

 

 

 

 

 

 

 

15.Hafta
7 Aralık 2018 Cuma
AYTEMİZ ALANYASPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 20.00
8 Aralık 2018 Cumartesi
DEMİR GRUP SİVASSPOR GÖZTEPE A.Ş. YENİ 4 EYLÜL STADI 13.30
TRABZONSPOR A.Ş. ATİKER KONYASPOR ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 16.00
GALATASARAY A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. TÜRK TELEKOM STADI 19.00
9 Aralık 2018 Pazar
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR EVKUR YENİ MALATYASPOR ERZURUM KAZIM KARABEKİR 13.30
BURSASPOR ANTALYASPOR A.Ş. BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 16.00
AKHİSARSPOR FENERBAHÇE A.Ş. SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 19.00
10 Aralık 2018 Pazartesi
KASIMPAŞA A.Ş. KAYSERİSPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 20.00
MKE ANKARAGÜCÜ MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK   20.00

 

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 6. MAÇLAR
11 Aralık 2018 Salı
GALATASARAY A.Ş. FC PORTO TÜRK TELEKOM STADI 20.55
AVRUPA LİGİ GRUP 6. MAÇLAR
13 Aralık 2018 Perşembe
AKHİSARSPOR R. STANDART DE LIEGE SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 20.55
BEŞİKTAŞ A.Ş. MALMÖ FF VODAFONE PARK 20.55
FC SPARTAK TRNAVA FENERBAHÇE A.Ş. STADİON ANTONA MALATİNSKEHO 23.00

 

 

 

16.Hafta
14 Aralık 2018 Cuma
GÖZTEPE A.Ş. BURSASPOR BORNOVA STADI 20.00
15 Aralık 2018 Cumartesi
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR ÇAYKUR DİDİ 13.30
DEMİR GRUP SİVASSPOR MKE ANKARAGÜCÜ YENİ 4 EYLÜL STADI 13.30
ATİKER KONYASPOR KASIMPAŞA A.Ş. KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 16.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK GALATASARAY A.Ş. 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 19.00
16 Aralık 2018 Pazar
EVKUR YENİ MALATYASPOR ANTALYASPOR A.Ş. YENİ MALATYA STADYUMU 13.30
KAYSERİSPOR AKHİSARSPOR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 16.00
BEŞİKTAŞ A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. VODAFONE PARK 19.00
17 Aralık 2018 Pazartesi
FENERBAHÇE A.Ş. B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR ÜLKER STADYUMU 20.00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5. ELEME TURU 2.MAÇLAR
18 Aralık 2018 Salı
19 Aralık 2018 Çarşamba
20 Aralık 2018 Perşembe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.Hafta
22 Aralık 2018 Cumartesi
MKE ANKARAGÜCÜ GÖZTEPE A.Ş.   13.30
AYTEMİZ ALANYASPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 16.00
KASIMPAŞA A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 19.00
23 Aralık 2018 Pazar
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR KAYSERİSPOR ERZURUM KAZIM KARABEKİR 13.30
BURSASPOR EVKUR YENİ MALATYASPOR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 16.00
TRABZONSPOR A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 16.00
GALATASARAY A.Ş. DEMİR GRUP SİVASSPOR TÜRK TELEKOM STADI 19.00
24 Aralık 2018 Pazartesi
AKHİSARSPOR ATİKER KONYASPOR SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU 20.00
ANTALYASPOR A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. ANTALYA STADYUMU 20.00

 

 

 

Türkiye Futbol Federasyonu’nun programda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
avukat dosyası