Rektör Karabulut’a ziyaret

Rektör Karabulut’a ziyaret

Avrupa Hekimhanlılar Derneğinden spor malzemesi yardımı

Avrupa Hekimhanlılar Derneğinden spor malzemesi yardımı

İtfaiyecilerden ziyaret

İtfaiyecilerden ziyaret

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

Başkan Polat’tan Karabulut’a  ziyaret

Başkan Polat’tan Karabulut’a ziyaret

Esra Nur Filinte aday adayı
  • Ana Sayfa » Politika
  • 30 Nisan 2018 - 16:33:49
Esra Nur Filinte aday adayı

24 Haziran genel seçimleri ile ilgili aday adaylığı sürecinin en yoğun yaşandığı partilerin başında gelen AK Parti’de bu sayının 50 civarında olduğu belirtiliyor. Her an yeni bir ismin parti binasında başvuru dilekçesi verdiği AK Parti’de İlahiyatçı Esra Nur Filinte’de müracaatını tamamladı. Ailesi ve dostları ile birlikte AK Parti binasına gelen Filinte başvuru dilekçesini  Mali ve […]

24 Haziran genel seçimleri ile ilgili aday adaylığı sürecinin en yoğun yaşandığı partilerin başında gelen AK Parti’de bu sayının 50 civarında olduğu belirtiliyor.

Her an yeni bir ismin parti binasında başvuru dilekçesi verdiği AK Parti’de İlahiyatçı Esra Nur Filinte’de müracaatını tamamladı.

Ailesi ve dostları ile birlikte AK Parti binasına gelen Filinte başvuru dilekçesini  Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Pekel’e verdi.

Başvuru işlemleri sonrası bir açıklama yapannan Esra Nur Filinte; “Yedi düvelin bir araya gelerek  ülkemize, demokrasimize ve Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan´a saldırdığı bir süreçte bizlerde vatan seven bireyler olarak safımızın Erdoğan´dan ve onun inandığı davadan yana olduğunu belirtmek zorunda olduğumuza inandığımız için aday adayı olduk” diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
avukat dosyası