“Vatana Hizmet Görevlerin En Yücesidir”

“Vatana Hizmet Görevlerin En Yücesidir”

120 bin konut satıldı

120 bin konut satıldı

Asfalt ve beton MESTON tarafından üretiliyor

Asfalt ve beton MESTON tarafından üretiliyor

4 Caddenin asfaltı yenilendi

4 Caddenin asfaltı yenilendi

“Millet kıraathanesi hizmete girecek”

“Millet kıraathanesi hizmete girecek”

Okçuluk bölge elemeleri yapılacak
  • Ana Sayfa » Spor
  • 28 Mart 2018 - 13:23:04
Okçuluk bölge elemeleri yapılacak

Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Okçular Vakfı işbirliğinde 6.Fetih Kupası Geleneksel Türk Okçuluğu Malatya Bölge Elemeleri yapılacak. Program kapsamında ücretsiz olarak düzenlenecek Halk Etkinliklerine tüm vatandaşların davetli olduğu bildirildi. Sultansuyu Harasında gerçekleştirilecek etkinlikler, 30-31 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak. 09.00-17.00 saatleri arasında her saat başı Emekliler Parkı yanında ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek. Halk Etkinlikleri çerçevesinde […]

Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Okçular Vakfı işbirliğinde 6.Fetih Kupası Geleneksel Türk Okçuluğu Malatya Bölge Elemeleri yapılacak.

Program kapsamında ücretsiz olarak düzenlenecek Halk Etkinliklerine tüm vatandaşların davetli olduğu bildirildi.

Sultansuyu Harasında gerçekleştirilecek etkinlikler, 30-31 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak. 09.00-17.00 saatleri arasında her saat başı Emekliler Parkı yanında ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek. Halk Etkinlikleri çerçevesinde ok atışı, Mas Güreşi, Mangala, Aşık Atma, ArcheryTag oyunları oynanacak. Dünya Etnospor Konfederasyonu’nun katkılarıyla düzenlenen etkinliklerde; aileler, geleneksel spor ve oyunları seyredip kendileri de yapabilecek.

8 İl’den sporcular katılacak

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, Adana, Elazığ, Erzurum, Kahramanmaraş, Mersin, Osmaniye, Sivas ve Malatya’dan 280 sporcunun programa katılacağını açıklayarak, “Yok olmaya yüz tutan geleneksel spor, eğlence ve oyun tarzlarını tekrar Milletimizle buluşturmak istiyoruz. Tüm Halkımızı, etkinliklere bekliyoruz.” dedi.

2 gün boyunca devam edecek olan ve tüm vatandaşların aileleriyle birlikte katılabileceği etkinliklerin şenlik havasında geçmesi bekleniyor.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
avukat dosyası