“Topyekun enflasyonla mücadeleyi bırakmışlar, esnafla topyekun mücadele başlamış”

“Topyekun enflasyonla mücadeleyi bırakmışlar, esnafla topyekun mücadele başlamış”

Hava açık ve bulutlu

Hava açık ve bulutlu

Gürkan sanatcılarla buluştu

Gürkan sanatcılarla buluştu

Malatya yağışlı geçecek

Malatya yağışlı geçecek

Tren Yolu Köprüsü asfaltlandı

Tren Yolu Köprüsü asfaltlandı

Başkent’te ses yok
  • Ana Sayfa » Spor
  • 20 Ocak 2018 - 17:59:02
Başkent’te ses yok

Başkent deplasmanı ile lidin ikici yarısına başlayan Yeni Malatyaspor galibiyeti kaçıran taraf olurken, bir çok futbolcu Süper lig futbolcusu olmadığını gösterdi ve takım 6-7 futbolcunun sırtında gittiği gün gibi ortaya çıktı.

Maçtan notlar şöyle

1.YARI

DAK  11. Gelişen Malatyaspor atağında Diallo’nun şutunu Numan elle çevirdi.  Hakem Fırat Aydınus penaltı noktasını gösterdi. Penaltıyı kullanan Buataib topu kaleci Karcemarskas’a teslim etti. Sarı siyahlılar bu fırsattan yararlanamadı.

DAK. 22. Gelişen atakta Adem ceza sahası içerine girmekte olan Turgut’a mükemmel bir pas gönderdi. Turgut topa hakim olamayınca, kalesinden açılan Karcemarskas pozisyonu önledi.

DAK 29. Adem Cissokho’yu gördü. Cissokho ceza sahasına girdi. Uygun durumdaki Boutaib’e alda at dercesine pasını attı. BU futbolcucun kafa vuruşunu yine kaleci Karcemarskas yumrukladı. Kısa düşen topa tekrar vurmak istedi ve vurdu defans ayak koyarak topu kornere çeldi.

2.YARI

DAK  48 Turgut Doğan Şahin sağ kanattan atağa kalktı. Ceza sahasına girmekte olan Boutaib’e  alda at dercesine pasını uzattı. Bu futbolcunun şutu bir kez daha Kaleci Karcemarskas’ta kaldı.

DAK  56 Gelişen atakta Musa ceza sahasının üstünde gelişine şutunu çekti. Köşeye giden topu bu kez Ertaç kornere çeldi.

DAK 77. Ceza sahasına ortalanan topu Serdar Gürler rövaşata ile gönderdi. Top üst direkten sahaya döndü. Kaleci Ertaç topa hakim oldu.

DAK

HAKEMLER: Fırat Aydınus, Serkan Ok, Aleks Taşçıoğlu

OSMANLISPOR:  Karcemarskas, Vrsajeviç, Yalçın Ayhan, Numan Çürüksu, Mehmet Güven, Serdar Gürler, Lawal (Regaten 31), Musa Çağıran, Uman Aminu, Doukara

YENİ MALATYASPOR:  Ertaç, Chebake, Cissokho, Sadık,  Murat Akça, Murat Yıldırım, Azubike, Turgut Doğan Şahin (Eren 62), Adem, Diallo, Boutaib

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
avukat dosyası