İtfaiyecilerden ziyaret

İtfaiyecilerden ziyaret

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

Başkan Polat’tan Karabulut’a  ziyaret

Başkan Polat’tan Karabulut’a ziyaret

Vali Kaban iftar açtı

Vali Kaban iftar açtı

Huzurevi’ne ziyaret

Huzurevi’ne ziyaret

Görme Engeliler Haftası nedeniyle etkinlik
Görme Engeliler Haftası nedeniyle etkinlik

Görme engelli Malatyalı yazar Esra Şahin, Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen etkinliklere katıldı.

Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle Final Okulları Ortaokulu,  Enderun Okulları, Hayrettin İmam Hatip Ortaokulu, Derme İlkokulu,  Rabia Hatun İmam Hatip lisesi, Şehit Fuat Bozkurt Ortaokulu,  Yakınkent İMKB İlkokulu, Yeşilyurt Kent Konseyi Kadın Meclisi,  Ankara İnci Koleji, Ankara Aydın Anadolu koleji ve okulların çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Söz konusu okullarda etkinliğe katılıp söyleşi ve imza töreni düzenleyen  Malatyalı görme engelli yazar şair Esra Şahin, okulların duyarlılığı nedeniyle bir teşekkür yayımladı. Esra Şahin yayımladığı mesajında; “ Serap hanım, Yavuz bey, Demet hanım, Orhan bey, Nurgül hanım, Gül hanım, Ömer bey, Adem bey, Cumali bey, Numan Bey, Züleyha hanım, Necati bey, değerli öğretmenler ve öğrencilere katk ve katılımlarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Her zaman desteği ile yanımda olan İl Millî Eğitim müdür yardımcısı Nurcan Berber hanıma teşekkür ediyorum.”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
avukat dosyası