Avrupa Hekimhanlılar Derneğinden spor malzemesi yardımı

Avrupa Hekimhanlılar Derneğinden spor malzemesi yardımı

İtfaiyecilerden ziyaret

İtfaiyecilerden ziyaret

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

Başkan Polat’tan Karabulut’a  ziyaret

Başkan Polat’tan Karabulut’a ziyaret

Vali Kaban iftar açtı

Vali Kaban iftar açtı

Engelliler Günü etkinlikleri devam ediyor
  • Ana Sayfa » Malatya
  • 8 Aralık 2017 - 21:24:24
Engelliler Günü etkinlikleri devam ediyor

Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen etkinlikler devam ediyor. Dünya şiir Yarışması birincisi Esra Şahin’in katılımı ile ilk olarak Yalçın Koreç Ortaokulunda Dünya Engelliler söyleşi ve imza günü düzenlendi. Eşra Şahin burada, engellilerin günlük yaşamda karşılaştıkları sıkıtılar ve çözüm önerilerini anlattı. Sohbet toplantısına Yalçın Koreç Ortaokulu Müdüresi Sevda Ulaş, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Nurcan Berber […]

Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen etkinlikler devam ediyor.

Dünya şiir Yarışması birincisi Esra Şahin’in katılımı ile ilk olarak Yalçın Koreç Ortaokulunda Dünya Engelliler söyleşi ve imza günü düzenlendi.

Eşra Şahin burada, engellilerin günlük yaşamda karşılaştıkları sıkıtılar ve çözüm önerilerini anlattı.

Sohbet toplantısına Yalçın Koreç Ortaokulu Müdüresi Sevda Ulaş, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Nurcan Berber ve Mustafa Aksoğan Anaokulu Müdürü Şule güven ile öğrenciler katıldı.

Daha sonra ise Nurcan Berber Avni Kiğılı İmam Hatip Anadolu lisesi, Hasan Varol 2 Ortaokulu, Toki Baharortaokulu, Somuncu Baba Ortaokulu’da sohbet ve kitap imza günü düzenlendi.

Sohbetler sonunda “Kum Saati” adlı kitaplarını imzalayan Esra Şahin, dolu dolu bir hafta yaşadığını ve bunun kendisini mutlu ettiğini söyleyerek, şöyle devam etti: “Dünya Engelliler günü münasebetiyle düzenlenen sohbetlerde, engellilerin günlük hayatta çektiği sıkıntıları ve çözümlerini, şiir üzerine konusmak güzeldi.  Buna vesile olan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Nurcan Berber, Avni Kiğılı İmam Hatip Anadolu Lisesi Müdüresi Nurhan Bilici’ye, Hasan Varol 2 Ortaokulu Müdürü Şahin Acet’e, Yalçın Koreç Ortaokulu Müdürü Sevda Ulaş’a,  Toki Baharortaokulu Müdüresi Aslıhan Bilici’ye, Petrol Ofisi Müdürü Yasin beye, Somuncu Baba Ortaokulu Müdürü Aziz bey Topsogut Hürriyet İlkokulu Müdüresi Neslihan Beyhan’a ve kıymetli öğretmenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
avukat dosyası