Kent Müzesi iştişare toplantısı yapıldı

Kent Müzesi iştişare toplantısı yapıldı

Karla mücadele sürüyor

Karla mücadele sürüyor

Kayıp Hayatlar oyunu sahnelendi

Kayıp Hayatlar oyunu sahnelendi

2.Devre başlıyor

2.Devre başlıyor

2017’de 11.9 bin konut satıldı

2017’de 11.9 bin konut satıldı

Esenlik talihlileri otomobillerini aldı
  • Ana Sayfa » Malatya
  • 31 Aralık 2016 - 10:04:38
Esenlik talihlileri otomobillerini aldı

Geleneksel Esenlik Kazandırıyor Kampanyası sona erdi. 90 gün sürdürülen kampanyada birçok hediye müşterilerimiz ile buluştu. Son otomobil kazanları Erdal Metin, Cercis Ataş, Ferdi Zorlutuna, Emine Yıldırım anahtarlarını teslim almanın mutluluğunu yaşadı.

Esenlik’in her yönüyle kazançlı bir şirket olduğunu ifade eden Genel Müdür Hulusi Boyraz; ‘Yapılan bütün alışveriş hem ilimize hem bölgemize bir ticari denge getirirken aynı zamanda alanın, satanın, üreticinin, çalışanın ve bölgenin kazandığı büyük bir aile. Biz kazancımızın bereketini paylaşımda buluyoruz.  Kanaatle belirlediğimiz karı bütün ortaklarımızla bölüşüyoruz. Herkesin kazandığı kolektif bir yapı. Esenlik’in bu kampanyaları artık geleneksel bir heyecana dönüştü. Bu kampanyalarımızı görüp aynı şekilde kampanya düzenleyen başka şirketlerde var ve bu şekilde halkımız kazanmakta. Hediye kazanan müşterilerimize bundan sonraki hayatında başarılar dilerim, kazasız belasız araçlarını kullanmalarını diliyorum’ ifadelerini kullandı.

Esenlik’ten otomobil kazanan talihli Cercis Ataş; ‘Esenlik’ten Allah razı olsun. Allah devletimiz, milletimiz ve bu tür şirketlere zeval vermesin’ dedi.

Ferdi Zorlutuna; ‘4 kuponum vardı. Otomobil bana çıktı. Teşekkür ederim’ şeklinde konuştu.

Şirketimizden alışveriş bize otomobil kazandırdı diyen Erdal Metin; ‘Onbin Konutlar bölgesinde oturuyorum. Alışverişlerim daima Esenlik’te yapıyordum. Otomobil kazandığım için mutluyum. Esenlik’e teşekkür ediyorum’ dedi.

Hakimiyet

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir