İtfaiyecilerden ziyaret

İtfaiyecilerden ziyaret

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

Başkan Polat’tan Karabulut’a  ziyaret

Başkan Polat’tan Karabulut’a ziyaret

Vali Kaban iftar açtı

Vali Kaban iftar açtı

Huzurevi’ne ziyaret

Huzurevi’ne ziyaret

Yılbaşı için ek tedbirler alındı
  • Ana Sayfa » Asayiş
  • 30 Aralık 2016 - 09:06:13
Yılbaşı için ek tedbirler alındı

2017 yılını karşılarken, vatandaşların yeni bir yıla huzur, güven ve mutluluk içerisinde girmelerini sağlamak amacıyla, genel güvenlik ve trafik tedbirlerine ek olarak bir dizi tedbirlerin alındığı belirtildi.

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından alınan tedbirlerle ilgili şu ifadelere yer verildi: “Yılbaşı alışverişlerinin ve ziyaretlerinin huzur içerisinde yapabilmesini için halkın yoğun olarak bulunabileceği alışveriş merkezlerinde ve güzergâhlarda ilave ekipler ile gerekli tedbirler alınmıştır.

Vatandaşlarımızın ve özellikle de sürücüler başta olmak üzere yol kullanıcılarının mevsim şartlarını da göz önüne alarak seyahate çıkmadan önce mutlaka araçlarının bakımlarını yaptırmalarını, mevsim şartlarına uygun kış lastiklerini taktırmaları, trafik kurallarına riayet etmeleri can ve mal kaybının önlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Yılbaşı süresince ilimizde trafik kazalarının meydana gelmemesi için motorize trafik ekiplerimiz, Mobese görevlilerimiz yol ve trafik durumuna göre denetimler aralıksız devam edecektir. Şehirlerarası otobüs terminalinde görevlilerimiz tarafından ilimize giriş ve çıkış yapan otobüslerin denetimleri sıklaştırılacaktır.

Ayrıca vatandaşlarımızın huzur ve sükûnunu bozucu davranışların men edilebilmesi amacıyla genel güvenlik ve asayiş hizmetleri ilave tedbirlerle artırılmış olup, yapılacak denetimlerde suç ve suç unsuruna rastlanılması durumunda gerekli işlemler yapılacaktır.

Vatandaşlarımızın şüphelendikleri herhangi bir durum ve konu ile karşılaşmaları halinde “155 POLİS İMDAT” telefonuna bilgi vermeleri, Emniyet Müdürlüğümüzce alınan tedbirlere katkı sağlayacaktır.

Malatya Emniyet Müdürlüğü olarak 2017 Yılının tüm vatandaşlarımız için, sağlıklı, huzurlu, birlik ve beraberliğimizin daha da güçleneceği bir yıl olmasını diliyoruz.”

Hakimiyet

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
avukat dosyası