İtfaiyecilerden ziyaret

İtfaiyecilerden ziyaret

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

Başkan Polat’tan Karabulut’a  ziyaret

Başkan Polat’tan Karabulut’a ziyaret

Vali Kaban iftar açtı

Vali Kaban iftar açtı

Huzurevi’ne ziyaret

Huzurevi’ne ziyaret

Mekke’nin Fethi kutlanacak
Mekke’nin Fethi kutlanacak

Anadolu Gençlik Derneği her yıl olduğu gibi Mekke’nin Fethini tüm yurtta kutlayacak. Bu nedenle 31 Aralık akşamı bir etkinlik düzenlenecek.

Allah’ın vahyini, İslamın mesajlarını insanlığa ileten, gönülleri mest eden mübarek Fetih’ler ancak İslam, Vatan ve Millet sevdalısı şuurlu bir nesil ile gerçekleşebilir.

Malatya’da Kongre ve Kültür merkezinde gerçekleştirilecek ‘’Mekke’nin Fethi’’ gecesi 31 Aralık Cumartesi günü saat 19:00 da başlayacak. Programa konuşmacı olarak eğitimci İbrahim Cücük katılacak. Ezgi ve marşlarla Mustafa Özcan Güneşdoğdu ve Harun Beyaz’ın katılacağı program da Kur-an’ı Kerim tilavetini Dünya birincisi Hafız Yavuz Mutlu okuyacak. Sinevizyon ve Kum Sanatı gösterilerinin de olacağı program da ayrıca AGD’nin iki hafta önce yaptığı Siyer-İ Nebi sınavının ödülleri  dağıtılacak.

AGD Yeşilyurt temsilciliği tarafından yapılacak olan gece için AGD Yeşilyurt ilçe temsilcisi Enes Gül; “İyiliğin kalbinden insanlığın saadetine yılları aşarak, kalplerimize ışık tutan büyük zafer Mekke’nin Fethi her yıl olduğu gibi bu yıl dönümünde de AGD’miz tarafından kutlanıyor, hatırlatılıyor. Bu vesile ile 1386. Yıl da tüm Malatyalıları 31 Aralık Cumartesi saat 19:00 da Kongre ve Kültür Merkezine bekliyoruz.” Dedi.

Hakimiyet

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
avukat dosyası