İtfaiyecilerden ziyaret

İtfaiyecilerden ziyaret

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

“T.Özal Üniversitesi’ne destek olacağız”

Başkan Polat’tan Karabulut’a  ziyaret

Başkan Polat’tan Karabulut’a ziyaret

Vali Kaban iftar açtı

Vali Kaban iftar açtı

Huzurevi’ne ziyaret

Huzurevi’ne ziyaret

Arabuluculuk atölye çalışması gerçekleştirildi
  • Ana Sayfa » Malatya
  • 28 Aralık 2016 - 15:06:22
Arabuluculuk atölye çalışması gerçekleştirildi

Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü, Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından Malatya’da Arabuluculuk Atölye Çalışması yapıldı.

Özel bir otelde gerçekleşen programa Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz, Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Tetkik Hakimi Abdulkadir Kutluk, Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han, Malatya Arabulucular Dernek Başkanı Avukat Fatma Betül Aksoğan, öğretim görevlileri ile kentte Arabulucu olarak görev yapan avukatlar katıldı.
Atölye çalışması hakkında bilgi veren Malatya Arabulucular Dernek Başkanı Avukat Fatma Betül Aksoğan, Türkiye genelinde 21 ilde yapılan çalışmasının sonuncusunun Malatya da gerçekleştiğini söyledi. Aksoğan, “Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire başkanlığı tarafından düzenlenen atölye çalışmasının Malatya ayağında 6 konuda yetkili arkadaşlar eğitim vermekteler. Yılbaşından sonra iş yasasının yasalaşması ile birlikte zorunlu arabuluculuğun gelme durumu söz konusu buna istinaden bizlerin bir hazırlık yapması gerekiyor. Sağ olsunlar bu konuda bize destek vermek için arabuluculuk çalışması yapmaya geldiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.iha

  • Etiketler
  • Yorumla
YAZARLAR
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
avukat dosyası